Arjola e quajti xheloze, reagon Renada Caci: Rri urte ose…

9 muaj më parë

Nje sherri te cilin e nisi aktorja e Portokalli Renada Caci teksa ishte Arjola Demiri ne Big Brother, kjo e fundit eshte pergjigjur mbremjen e djeshme ne “Goca dhe Gra”, duke e cilesuar si xheloze.

Por kaq ka mjaftuar qe te vije dhe reagimi i Renades.

“Kam 13 vjet që bëj rolet e mia. Xheloze unë për dikë? Aq më tepër për filane, më vinte për të qeshur. Kështu që vajzë e mbarë rri urtë ose ik nga ke ardhur. Mos më përmend nëpër emisione.”

Të ngjashme