Arjola Demiri serish ne lot, ja cili ishte shkaku sonte

1 vit më parë

Pas takimit ne bashkeshortin, Paloma ka takuar Lunen, vogelushen e saj. E cila eshte cmallur paksa dhe ka kaluar disa momente duke biseduar me te.

E teksa banoret e shihnin, Arjola eshte perlotur serish, sepse duke kuptuar ndjesine e nenes nuk ka mundur te mbaje lotet. Arjola ka tre femije dhe ka treguar se ka kaluar momente shume te veshtira per shkak te tradhetise te bashkeshortit e rritjes e vetme te tre femijeve.

Ne keto dite e kemi pare shpeshhere Arjolen te perlotur teksa flet per familjen apo kryesisht per femijet e saj.

Të ngjashme