Arjola Demiri ne rolin e moderatores, por jo ne “Portokalli”

9 muaj më parë

Disa sezone më pare, Arjola Demiri ka qenë njëra nga moderatoret e emisionit “Ndali dritat” në ekranin e RTV21 në Kosovë.

E ftuar dje në emisionin “N’majë t’gjuhës”, Arjola zbuloi se “Ndali dritat” do të rikthehet sërish shumë shpejt.

“Unë shpresoj ti ndalim dritat shumë shpejt sepse më ka marrë malli të rikthehem në Kosovë dhe të jem afër publikut të Kosovës” – u shpreh Arjola.

 

Të ngjashme