Kryefjala Logo

Arjola Demiri ka një motër binjake?

11 Shtator, 2022 | 12:19 pm

Aktorja e njohur Arjola Demiri është mbajtur si një ndër vajzat më simpatike të ekranit dhe jo vetëm. Ama prisni pak!

Blogeri Olti Curri, sapo na zbuloi motrën binjake të Arjolës, ose më sakt sozinë e saj. Bëhet fjalë për një blogere spanjolle me emrin Silver, e cila është identike në fytyrë si Arjola Demiri.

Nëse edhe blogerja do të ishte brune, e sigurt që do e ngatërronim me Arjolën, kaq identike janë.

Të ngjashme