Arjola Demiri feston ditelindjen, dalin pamjet nga festa!

2 vite më parë

Mbremjen e djeshme aktorja Arjola Demiri ka festuar 27 vjetorin e lindjes. Ne nje lokal jashte Tirane jane mbledhur miqte dhe te afermit, ku nga reagimi i saj duket me teper si nje feste surprize.

Nuk kane munguar koleget e saj nga Portokallia apo Seriali H.O.T te cilet kane festuar deri vone.

Gjithashtu pamjet e para nga festa kane qarkulluar ne Instagram. Epo gezuar ditelindjen Arjola!

Të ngjashme