Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Arjan Konomi nga opinionist, ne figurant tek klipi i ri i Mevlanit

Arjan Konomi nder vite ka qene opinionist i formateve te ndryshme televizive. Prej disa muajsh ai eshte opinionisti kryesor i Perputhen.

Por vec se opinionist tashme merr pjese edhe ne klipe. Po, po mos e besoni po deshet!

Mevlani ka publikuar kengen e tij te re KÇK me Sabianin, por qershia mbi torte eshte Arjani si figurant ose ndryshe pjesemarres ne klip.

Kjo kenge duket se i dedikohet Ledianes dhe Antoneles keshtu qe sigurisht duhet ta ndihmonte edhe Arjani.

Epo kesaj i thone: C’te ben Mevlani s’ta ben as Perendia!

Latest Posts

Don't Miss