Arjan Konomi i nxjerr te palarat Mevlanit:”Ka fjetur ne shtepine time me nje nga vajzat e Perputhen”

7 muaj më parë

Miqesia e tyre nisi ne emision por vazhdoi edhe jashte.

Ariani dhe Mevlani ruajne nje miqesi shume te mire me njeri tjetrin dhe e shprehin sa here ju jepet mundesia.

Mbreme Arjani dhe Mevlani teksa ishin live ne TikTok me nje tjeter ish-konkurent ju kerkua te tregonte ndonje histori me Mevlanin dhe ai nuk hezitoi duke treguar:

“Më merr në cel, më thotë a je në shtëpi, jam i them, më vjen te shtëpia dhe pas dy minutash bie prap zilja dhe kur shoh unë ishte një nga ato të Për’puthen: Po ti moj i thashë çfarë do këtu?

Jam me Mevlanin thotë ajo.

Hajt i thash më dilni përjashta, mu futën me zor në shtëpi të dy.

Me njërën nga ato ‘nuset’, nuk e tregojmë. Erdhën në shtëpi dhe nuk dilnin më i thashë unë tani duhet të ikni, po s’ma mbante dhe nga ajo se ishte shumë e fuqishme.

Po kështu bën ky pa të lajmëruar. “

Se ishte Antonela,se ishte Lediana,cunat nuk treguan me shume.

Të ngjashme