Kryefjala Logo

Ardit Gjebrea sapo na njohu me prezantuesen e Kënga Magjike?!

27 Shtator, 2022 | 1:12 pm

Ardit Gjebrea ka nisur prezantimin e “Kënga Magjike” në programin “E diela Shqiptare”. Ndërsa netët finale do të jenë si gjithnjë në Pallatin e Kongreseve. Moderatori i njohur postoi vetëm pak minuta një fotografi me moderatoren, Luana Vjollca e cila është “blerja” më e re e Tv Klan.

Në mbishkrimin e fotos Gjebrea e uron Luanën për lëvizjen e re në karrirën e saj, ama ka diçka që na bënë të mendojmë se ajo mund të jetë prezantuesja e këtij sezoni në Kënga Magjike. Dhe është pikërisht fjala “magjike” ajo që na bëri të dyshojmë.

7858BF7E 5B4A 4A6F 968E 162273B83BC6

 

Po ju a mendoni njësoj si ne?!

 

 

Të ngjashme