Kryefjala Logo

Arbër Hajdarit si del e keqja me Kiarën, këtë herë ka një tjetër thumb për moderatoren…

3 Prill, 2023 | 7:23 pm

Arbër Hajdari ka qenë një nga kritikët më të mëdhenj të Kiara Titos. Herën e fundit në program ai i tha Kiarës të merrte një freskore dhe ti bënte fresk Luizit, por ai e ngacmoi gjithashtu duke i thënë se tanimë Kiara nuk do të kishte nevojë për hapësirë.
Sot që moderatorja ka patur debate të vazhdueshme me banorët në shtëpisë, Arbri ka reaguar përsëri duke përdorur një shprehje të vjetër shkodrane:

D27FD741 4F34 43CB B3DC A13BB42C2DA8

Tani të shohim se si do të vijojë debati i tij me Kiarën të martën përgjatë prime-it.

Të ngjashme