Kryefjala Logo

Arbër Hajdari poston foton e parë nga dasma…

1 vit më parë

Ua thamë që nesër kemi dasmë dhe ja vetëm pak minuta më parë ish opiniosti i Big Brother, Arbër Hajdari na tregoi se po përgatitet për ditën e madhe. Ai dhe partnerja e tij Vlera do të kurorëzojnë historinë disa vjeçare të dashurisë, nesër me familjarët dhe miqtë e tyre.

672703D0 AB09 4308 8A19 DD1926325887

Siç raportuam edhe pak ditë më parë në dasmën e Arbër Hajdarit do të këndojnë këngëtarët si Anxhela Peristeri, Gena, Klajdi Harunin dhe Brunon dhe Valbona Memën.

Të ngjashme