Kryefjala Logo

Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë!

11 Janar, 2024 | 4:13 pm

Arber Hajdari, nëpërmjet një postimi në Instagram ka zbuluar se ditën e djeshme, ai është bërë baba i një vajze.

Përkrahë fotografisë me të voglën e tij mbi duar ai shkruan:

“Të dashur miq!
Zoti na bekoi dje, duke më bëre mua baba dhe Vlerën, nënë të një vajze. Për këtë, falenderojmë Zotin dhe i kërkojmë që vajza jonë, të ketë jetë të gjatë, shëndet e risk në jetë.
Uroj dhe lutem që çdo shqiptar të jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes.”

 

6B8D1B14 4291 4A71 B8CA F70AFFEA0709

Të ngjashme