Kryefjala Logo

Arbër Hajdari baba për herë të parë:Zbulon gjininë e bebit

10 Dhjetor, 2023 | 11:09 am

Para një viti Arbër Hajdari i dha fund beqarisë dhe siç thuhet nëpër dasma “Me trashëgime”,ai dhe bashkëshortja e tij e kanë realizuar atë duke dhënë lajmin se një bebush po vjen.

Në emisionin e binjakëve “Më lër të flas” Arbri ka treguar se do bëhet baba për herë të parë.

“Po, së shpejti do bëhem baba. Besoj që zoti e pranoi lutjen që bëra unë. Unë doja të bëhesha babai i një vajze dhe do të bëhem me vajzë”, ka thënë ai.

Të ngjashme