Kryefjala Logo

Arbenita vijon me thumbat ndaj Feros. “Ai shkatërroi…”

2 Dhjetor, 2022 | 2:42 pm

Duket se lufta mes Arbenita Ismajlit dhe reperit Fero nuk e ka në plan të pushojë (të paktën jo për disa kohë). Nuk ka ditë që modelja nuk e thumbon ish partnerin e saj, me anë të shprehjeve të ndryshme.

Vetëm pak orë më parë ajo ka postuar një video ku thuhet: “6 vjet më parë një shkatërroi natën time për herë të parë dhe të fundit. Pas asaj ngjarjeje unë krijova një klub nate vetëm me femra dhe sot ai është klubi më i suksesshëm”, thuhet në videon që Arbenita ka postuar.

CFC03549 2160 43F7 A8A1 16DE840BEB2E 06F62BAA 23D8 496D A76E C0A28BF344B2 C98E7AE9 D789 49C2 8FB0 424A8CD32726

Arbenita dhe Fero i dhanë fund lidhjes së tyre pak ditë më parë dhe thuhet se shkak janë bërë mesazhet që Neymar i ka dërguar modeles simpatike.Pas këtij lajmi Fero bëri një deklaratë ku e ironizonte modelen, ndërsa kjo e fundit nuk ka ditë që mos të postojë një video thumbuese për të.

Kujtojmë që Fero dhe Arbenita janë prindër të një vajze me emrin Nina, e cila jeton me nënën e saj.

Të ngjashme