Kryefjala Logo

Arbenita thumbon Feron: “Injoroja djem të tjerë, tani erdhi radha jote”…

17 Shtator, 2023 | 12:24 pm

Lufta mes Feros dhe Arbenitës duket se do të jetë e gjatë në rrjetet sociale. Modelja Arbenita Ismajli ka ndarë një video tjetër ku shkruhet: “Kur ai nuk më besonte se unë injoroja meshkujt e tjerë për të, derisa edhe ai u bë një prej tyre”, duke nënkuptuar se ajo ka qenë personi që e ka mbyllur lidhjen.
Mesa duket ish partnerët kanë vendosur ta thumbojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe mbetet për t’u parë deri ku do të shkojë loja e thumbave midis tyre.

Të ngjashme