Kryefjala Logo

Arbenita reagon pasi Fero ndodhet në paraburgim

15 Korrik, 2023 | 10:26 pm

Fero u akuzua për dhunë në familje e për këtë shkak ndodhet në paraburgim për 30 ditë. Ndërkohë Arbenita ka reaguar nëpërmjet një postimi në Insta Story;

“Unë dhe Nina jemi mirë! Unë besoj në drejtësi”.

Duke treguar kështu se vendimin për Feron ja ka lënë drejtësisë.

8F44481F 7608 476C B8D2 A93F8F3BD516

Të ngjashme