Kryefjala Logo

Arbenita e injoroi, Fero fshin faljen nga Instagrami…

4 Tetor, 2023 | 9:33 am

Para pak ditësh, Fero postoi një foto krah ish-gruas së tij, Arbenita Ismajlit. Ai i kërkonte falje modeles për çdo gjë që i kishte shkaktuae, madje edhe i lutej të riktheheshin bashkë.Postimi mori mijëra pëlqime dhe u duartrokit edhe nga personazhe të famshëm por edhe nga ndjekësit e tij.

Por Arbenita e injoroi këtë postim (të paktën publikisht) duke vazhduar jetën e saj.Ajo postonte vazhdimisht rutinën e saj, si palestër dhe puna si modele.

Kjo ka bërë që reperi ta fshijë postimin.Sot, në profilin e tij postimi nuk ekziston më, megjithatë urojmë që çifti të gjejë një gjuhë të përbashkët, mbi të gjitha për vajzën e tyre Ninën.

IMG 7719

 

Të ngjashme