Kryefjala Logo

Arbenita dhe thumbat për Feron: “Vajzat shqiptare lidhen me meshkuj të shëmtuar”

16 Dhjetor, 2022 | 10:06 am

Vijojnë thumbat e modeles bukuroshe, Arbenita Ismajli kundrejt ish-partnerit të saj, Fero.Së fundmi modelja ka postuar në Instastory një shprehje ku thuhet:”Dua Lipa po mban gjallë kulturën shqiptare, pasi po del me meshkuj të shëmtuar siç bëjnë gratë shqiptare”

Tani jemi në pritje nëse do të ketë një reagim nga ana e Feros, i cili në këtë rast vetëm “të shëmtuar” nuk mund ta quajë Arbenitën pasi ajo është një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Arbenita duket sikur si del e keqja nga zhgënjimi që ka me babanë e fëmijës së saj, ndërsa Fero ka reaguar shumë rrallë sa i përket historisë së tyre të dashurisë.

BC8A2C43 EEE5 4B66 B9EE D20C7316B56B

Të ngjashme