Arbana Osmani surprizon, do te behet nene per here te trete.

3 muaj më parë

Mbremjen e sotme sapo ka nisur finalja e Bb VIP, Arbana Osmani ka dhene nje lajm te cilin prej shume kohesh eshte aluduar.

“Kete vit Big Brother e kemi prezantuar dy veta”- ka thene moderatorja duke ferkuar barkun.

Arbana do te behet nene per here te trete dhe mesa duket gjate gjithe rrugetimit te Big Brother ajo ka qene shtatezene, ama nuk ka ndaluar apo kurre nuk ka shfaqur asnje shenje.

Epo urime.

 

Të ngjashme