Kryefjala Logo

Arbana Osmani përkrah Sara Hoxhës: Banorët e “BB VIP Albania” janë kafshë!

10 muaj më parë

Arbana Osmani dhe Sara Hoxha po punojnë krah njëra-tjetrës në këtë edicion të dytë të Big Brother Vip.  Janë përgjatë gjithë kohës janë duke shkëmbyer ide për të realizuar një program sa më të arrirë. Megjithatë ajo që na bën përshtypje është një foto që Arbana Osmani ka postuar mbrëmë krah producentes Sara Hoxha me mbishkrimin:

”Me pupla se normal punojmë në kopsht zoolgjik”. Çfarë ka dashur të thotë Arbana Osmani me këtë dixhiturë?! Mos vallë i ka cilësuar banorët e shtëpisë më të famshme kafshë?!

Arbana është shprehur shpeshherë edhe gjatë primeve  “O zot më jep fuqi”… Mesa duket banorët e këtij viti nuk janë fort të menaxhueshëm…

3508FDF5 DF02 455C B4E1 B9EBB53CA7F4

Të ngjashme