Arbana Osmani në pritje të ëmbël,konfirmon gjininë e bebit!

9 muaj më parë

Natën finale të Big Brother Vip,Arbana Osmani zbuloi për shikuesit se ishte për herë të tretë në pritje të ëmbël.

Pas dy djemve,Joni dhe Dielli ,me të drejtë njerëzit ishin kuriozë të dinin nëse kësaj here Arbana dhe Eduardi do të gëzoheshin me një vajzë.
Por,Arbana nuk e tha atë natë çfarë priste dhe ne tek Kryefjala nuk ju lamë të prisnit as 24 orë përpara se t’ju thoshim që moderatorja po pret një vajzë!

Urdhëroni linkun:

Zbulohet sa muajshe eshte Arbana dhe gjinia e bebit qe pret

Siç edhe thotë dikush që ne e njohim shumë mirë “Ne nuk flasim kot”

Ne i urojmë shumë fat Arbanës dhe një fëmijë të shëndetshëm.Urime!

Të ngjashme