Kryefjala Logo

Arbana Osmani ka dy fjalë për Jonida Vokshin, prezantuesen e Big Brother VIP Kosova

15 Shtator, 2022 | 7:19 pm

Është tashmë e se Alaudin Hamiti do të ketë në krah, për prezantimin e “Big Brother Vip” në Kosovë, Jonida Vokshin, me moderatoren dhe aktoren e njohur shqiptare. Jonida ka marrë shumë urime e mesazhe nga të gjith, por ai që ka rënë në sy është komenti i moderatores, Arbana Osmani.
Osmanit është prezantuese ikonë e Big Brother në Shqipëri që vitin e kaluar ishte super sukses.

0125A9B1 624D 4E4E B7C9 6815D7DDFB3D

“Big Brother Vip Kosova “pritet të nisë së shpejti në Kosovë, ndërsa në Shqipëri edicioni i dytë i tij mendohet se do të jetë në ekran në fillim të vitit të ardhshëm.

Të ngjashme