Kryefjala Logo

Arbana Osmani e pranishme në ditëlindjen e Sara Hoxhës, por vetëm 30 minuta

18 Janar, 2024 | 5:01 pm

Sara Hoxha festoi ditëlindjen dhe nuk mungoi një festë me miq dhe familjarë ku argëtimi zgjati për orë të tëra.

Bëhet me dije se në festë ndodhej edhe Arbana Osmani e cila muajt e fundit u përfol shumë për marrëdhëniet me motrat Hoxha dhe largimit të saj nga moderimi i Big Brother Vip.

Moderatorja ka qënë e shoqëruar nga mikja e saj e ngushtë,Xhemi Shehu,ku ka konsumuar një pije dhe është larguar duke e lënë festën përgjysëm,madje mund të themi edhe çerek pasi nuk ka pritur as të dalë torta me qirinj…

Të ngjashme