Kryefjala Logo

Arbana Osmani dy fjalë për moderimin e Ledion Liços: Nuk iki nga ekrani kaq kollaj jo.

9 Janar, 2024 | 10:50 pm

Tashmë është zyrtare që Ledion Lico do të jetë ai që do të moderojë spektaklin më të ndjekur në Shqipëri, duke i “zënë vendin” kështu “veteranes” së këtij formati, Arbanës.

Ky lajm nuk pritej aspak nga ndjekësit dhe përgjatë gjithë kohës ndonëse para syve e kishin të qartë se Ledioni të jetë ai që do të prezantojë, shpresonin se mos vallë  “Vëllai i Madh”, producentët e këtij formati, po bëjnë një lojë dhe se Arbana do të jetë prezantuesja.

33EFD75A B876 4DCB A71D A97A45D50E2D

Por, kjo sështë e vërtetë dhe së fundmi ja ka vënë vulën njëherë e mirë vetë moderatorja. Teksa ka replikuar në një nga komentet e ndjekësve Arbana me bindje është shprehur se Ledioni do të moderojë shkëlqyer spektaklin.

CBA6ACB9 88B6 4806 9459 F786D4368896

Ajo gjithashtu ka konfirmuar se shumë shpejt do ta shohim në ekran. Por, se ku dhe kur këtë nuk e dimë!

 

Burimi:Newsbomb

Të ngjashme