Kryefjala Logo

Arbana mungoi në festën e fundvitit të TCH,por pse?

23 Dhjetor, 2023 | 10:52 am

Arbana Osmani ka munguar mbrëmjen e djeshme në festën e organizuar nga Top Media dhe Digitalb me rastin e festave të fundvitit. Të gjithë emrat e ekranit të Top Channel dhe drejtuesit kanë festuar së bashku deri në orët e para të mëngjesit.

Por mungonte Arbana Osmani dhe ajo në anën tjetër ka zhvilluar një darkë me stafin e biznesit të saj.

Një postim i Lori Hoxhës me Ledion Liçon, po komentohet shumë në rrjet edhe pas lajmeve që kanë qarkulluar se këtë vit moderimi i “Big Brother Vip 3”, i është besuar Liços. Krahas fotos me Ledion Liçon, Lori shkruan: “ Mirëserdhe përsëri në rrjetet sociale Ledion Liço. Ke shumë për të ndarë dhe nëse tregohet i vëmendshëm, publiku ka shumë për të mësuar nga ti”.

Të ngjashme