Anxhela Peristeri ne top 5 e vokalit me te mire ne Eurovision, le te votojme se bashku ta shpallim fituese!

8 muaj më parë

Kengetarja shqiptare Anxhela Peristeri e cila na perfaqesoi vitin e kaluar ne Eurovizion me kengen “Karma” eshte zgjedhur nga faqja zyrtare nder 5 vokalet me te mira, ne krahe te Maltes, Zvicres, Izrelit dhe Portugalise.

Ata kane hapur nje votim ne faqen e Instagramit per te perzgjedhur mes kesaj 5-sheje vokalin me te mire.

Pa dyshim qe ne mbeshtesim Anxhelen, per zerin dhe vokalin e saj te lakuar nder vite, keshtu qe le te votojme te gjithe se bashku ne linkun meposhte per ta nxjerre fituese!

https://www.instagram.com/p/CYBxi1aoWqP/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme