Kryefjala Logo

Anxhela Peristeri lë me gojë hapur të gjithë Tiranën!

2 Prill, 2022 | 8:23 pm

Këngëtarja me vokalin më të mirë në Shqipëri Anxhela Peristeri ka mbajtur mbrëmjen e djeshme një koncert recital në Teatrin e Operas dhe Baletit, me titull “Aromë gruaje”. Salla ka qenë e tejmbushur nga dashamirës të muzikës së saj dhe miq të këngëtares.

E pyetur nga Kryefjala.com Anxhela ka treguar se ka qenë pak e emocionuar në fillimin e koncertit por sapo ka parë publikun e saj ka qenë mirënjohëse, është gëzuar dhe ka kënduar me gjithë shpirt. Gjithashtu shprehet falenderuese kundrejt Kozeta Kurtit e cila ishte organizatorja e eventit.

“Aromë gruaje” kryeqytetit i dha Art!”- shprehet Anxhela. Ndërkohë që mbrëmja e djeshme ka qenë super e suksesshme. Ky është recitali i dytë që Anxhela shkëlqen dhe lë gojë hapur një publik të tërë!

63BF934B CBD7 483C 95AF 6A3F98C75A6F

B0F75816 BE66 4606 AA75 224096E11B7E

Të ngjashme