Kryefjala Logo

Anullohet emisioni i Einxhel Shkirës në ‘Top Channel’?Reagon moderatorja

4 Maj, 2022 | 2:34 pm

Einxhel Shkira u pa së fundmi e ftuar tek emisioni i Roza Latit “Why Not”
Aty ajo pati mundësinë të sqaronte njëherë e mirë zërat se emisioni që ju premtua nga ‘Top Channel’ do të realizohej apo jo.

Einxhel ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet se emisioni nuk do të bëhet duke lajmëruar se fillon në shtator.

Kauza është e njëjta me atë që tregoi brenda shtëpisë,ku do ti vijë në ndihmë vajzave që duan të realizohen në jetë,bursa dhe pavarsinë e grave pa mbështetje.

Emisioni do të ketë edhe të ftuar ku pritet të shihen si inspirim nga femrat që kërkojnë ndihmë dhe për emrin nuk ka dashur ta flasë ende.

Mirë,ne presim,deri në shtator mund të ndodhin shumë gjëra..

Të ngjashme