Kryefjala Logo

Anullohet dasma me Kreshnikun?Flet Dafina Zeqiri!

7 Janar, 2024 | 11:37 am

Këngëtarja Dafina Zeqiri u është përgjigjur në mënyrën e saj aludimeve për ndarjen nga partneri i saj Kreshnik Gjergji.

Gjithçka nisi kur ndjekësit vunë re se artistja fshiu të gjithë ndjekësit në faqen e saj zyrtare në Instagram. Ajo ndiqte vetëm nënën e saj, studion muzikore dhe Presidenten Vjosa Osmani, por emri i Kreshnikut nuk u pa askund.

Kështu nisën thashethemet se çifti po kalonte një periudhë krize ose më e keqja, mund të ishin ndarë.Megjithatë në përgjigje të të gjitha dyshimeve, Dafina zgjodhi mënyrën epike për t’u vërtetuar të kundërtën. Me anë të postimeve në Instagram, ku shfaqen pranë njëri tjetrit më të dashuruar se kurrë, Dafina shkruan: Tu e përpilu listën e dasmës…

IMG 5878

Të ngjashme