Antonela perplaset me Sindin: Je sa taka ime, 12 centimetra!

1 vit më parë

Diten e sotme Sindi eshte shprehur se Antonela po ndjen konkurrence tani qe Sindi nuk eshte me e deklaruar.

”Konkurrence une me ty, ti je sa taka ime, shife zemer 12 centimetra”- ka thene Antonela fraze qe ka shkaktuar te qeshura tek djemte.

Bora ka nderhyre duke thene se nuk jane te hijshme keto ofendime mes vajzave dhe ne anen tjeter Sindi eshte shprehur se Antonela futi ne debat Locon e Atdheun ne mbrojtje te vajzave duke bere si feministe por me pas sulmon vete dhe ofendon vajzat.

Të ngjashme