Antonela dhe Fationi kapen bashke, c’po ndodh?

1 vit më parë

Jo rrallehere konkurrentet e Perputhen jane kapur se bashku jashte emisionit. Por ndonjehere behen bashke disa cifte qe ngaterrojne komplet rrjedhen e ngjarjeve.

Se fundmi faqja Perputhen demaskime ka publikuar nje video te Antoneles e cila futet ne makinen e Fation Kuqarit.Nuk dihet se cfare donte dyshja se bashku pasi nuk kane dhene asnje reagim.

Antonela kerkoi rikthimin e Atdheut ne Perputhen dhe ata jane duke dale se bashku, por se c’do te ndodhe kjo mbetet per tu pare.

Të ngjashme