U tha se u ndane Trixa dhe Donaldi, Antigona Ramosaj ben veprimin e papritur!

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme ne festen e Top Channel Donaldi eshte shfaqur i veshur si Spiderman. Por burime per News31 kane zbuluar se ai nuk ka patur asnje kontakt me Trixen.

Pas kesaj ndonse kengetarja nuk ka reaguar ende, ka qene mamaja e saj e cila ka publikuar nje foto te Trixes e shkruan: Mirmengjes vetem Trixes!

Rikujtojme se kjo batute eshte bere nga Arbana per Boren, pas takimit te saj me Donaldin.

Duket se ka teper tension mes ciftit.

 

Të ngjashme