Kryefjala Logo

Anna Lika prek me dedikimin për nënën e saj që u nda nga jeta sot

25 Dhjetor, 2023 | 8:50 pm

Ditën e sotme nëna e Anna Likës, motra e Ingrit dhe Inis Gjonit është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë, sic thuhet në media.

Pak minuta më parë Anna ka bërë një dedikim për të shtrenjtën e saj. Ajo ka publikuar një foto me nënën, motrën e vëllain e përbri shkruan;

“Më këpute shpirtin moj mami! Dua të jetë një ëndërr e keqe. Nuk e di a ta thash mjaftueshëm që të dua.Të mori zoti në ditën më të shtrenjtë që të jesh engjelli jonë. “Ne” përgjithmonë!”- shkruan Anna Lika.

A40D2F16 809F 4859 9741 0AA907A1CB2F

Të ngjashme