Kryefjala Logo

Anna Lika kujton nënën e saj: Është e vështirë…

21 Shkurt, 2024 | 4:56 pm

Ka kaluar vetëm pak kohë nga ndarja nga jeta e nënës së saj dhe Ana Lika duket se nuk po mësohet dot me mungesën e saj.

Ajo ka ndarë një video me kujtimet me të bukura të fëmijërisë me të ëmën, të cilën e shoqëron me dedikim prekës ku shprehet se e ka të vështirë ta pranojë humbjen e saj.

“Është e vështirë të pranosh se jeta është edhe kjo…”, shkruan Anna në postim.

Të ngjashme