Anita tregon se kë ndjek Ramush Haradinaj në Instagram…

4 muaj më parë

Anita Haradinaj së fundmi është pjesëmarrëse në “Dance with Me”. Ajo ka dhënë një intervistë tek “Abc e Pasdites” ku ka folur jo vetëm për këtë eksperiencë por edhe për bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj. Ajo tha se partneri i saj ndjek në Instagram vetëm dy personazhe publikë.

“Mua dhe Loredanën. Ai ka dy following, ka rastis që Ramushi të takohet disa herë. Familjarët e Loredanës i ka miq. Loredana ka dhe një gocë me emrin Hana, dhe goca ime e ka emrin Han”, tha gazetarja e njohur.

“Ore gocat e bukura si Loredana kush nuk i ndjek. Ore mu më ndjek nga halli, Loredanën e ndjek nga qejfi,”-tregoi duke qeshur Anita Haradinaj.

Të ngjashme