Kryefjala Logo

Angela Martini është një nga ne (por me ca lekë më shumë)

2 vite më parë

Angela Martini është një vajzë shumë romantike. Me një foto nga avioni me të cilin po udhëton, Angela Martini na ka treguar se çfarë e emocionon më së shumti kur udhëton.

Çdo herë që shoh filma në avion, qaj, bëhem shumë emocionale”, shkruan ajo në këtë foto që ka postuar në Instagram.

384262F7 9B59 4B06 B980 68C8FEBEE773
Përveç anës sentimentale Martini na tregoi se është duke udhëtuar në “first class” dhe ajo çfarë bie tjetër në sy është luksi i kabinës të avionit.

Disa muaj më parë ajo dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër të një djalë dhe kanë treguar se vogëlushi i ka dhënë tjetër kuptim jetës së tyre.

Të ngjashme