Kryefjala Logo

Angela Martini bën dedikim për bashkëshortin në 50 vjetorin e lindjes: Historia jonë e dashurisë, si asnjë tjetër!

13 Tetor, 2023 | 10:52 am

Bashkëshortit i Angela Martinit, producenti rumun, Dragos Savulescu festoi 50 vjetorin e tij.Sigurisht që me këtë rast urimi i Angelas nuk kishte se si të mos ishte më i veçanti.

Teksa i uron ditëlindjen, ajo shkruan se historia e tyre e dashurisë së tyre nuk krahasohet me asnjë tjetër.

Postimi i Angelës:

“Gëzuar ditëlindjen për burrin më të mrekullueshëm.Historia jonë e dashurisë është sikurse asnjë tjetër.

Shumica e përrallave fillojnë me gëzimin e takimeve dhe martesës, por e jona mori një rrugë tjetër, e mbushur me sfida dhe prova. (Epo ne e anashkaluam fejesën shkuam menjëherë në martesë)

Të ngjashme