Angela Martini behet nene per here te pare

1 vit më parë

Modelja e njohur Angela Martini eshte bere nene ne fshehtesi te plote.

Ka qene vete ajo qe ka ndare ne Instagram lajmin se ka sjelle ne jete bashke me partnerin Drago nje djale te shendetshem te cilin e ka quajtur Kyree Martini Savulescu me date 2 dhjetor.

Nese pyesni veten si ka mundesi qe nuk ja pa barkun askush,prap ajo lajmeron se djali ka ardhur ne jete nga nje nene surrogate.

Per ata qe nuk e dine,nene surrogate eshte ajo grua qe mbetet shtatezane dhe rrit nje femije ne mitren e saj per nje cift tjeter qe e dorezon qe ne momentin e lindjes.

Kujtojme se eshte e para Vip Shqiptare qe zgjedh kete rruge.

Urime!

Të ngjashme