Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Andi habit me deklaraten ndaj Jasmines, ja ç’ka vendosur

Marredhenia e Andit dhe Jasmines duket se u kris paksa pas takimit te ketij te fundit me Saren.

Nisur nga kjo Jasmina e ka ftuar Andin ne takim ku jane sqaruar per situaten dhe Andi ka shprehur ndjenjat ndaj saj. Jasmina eshte shprehur se nuk i pelqen qe provon para shoqet e te dashures dhe e pyet nese keshtu ben edhe ne jeten reale.

Andi eshte shprehur: po e them tani boterisht qe une jam vetem per ty ne emision.

Nje deklarat kjo shume e forte dhe mesa duket do jete cifti i pare ne Perputhen. Me tej takimi ka vazhduar shume i nxehte dhe Jasmina ka zhveshur Andin e ka patur shume flirtim.

Latest Posts

Don't Miss