Andi bën dedikimin romantik në ditëlindjen e Gresës

6 muaj më parë

Gresa dhe Andi duket se po shijojnë lidhjen e tyre me përfundimin e BB VIP Kosova. Por ditën e sotme Gresa feston ditëlindjen dhe nuk ka munguar një urim romantik nga Andi.

Ai ka publikuar disa foto me të e veç urimit të ditëlindjes i shkruan: Gjithmonë Ma shumë se dje, ku në të njëjtën mënyrë ja ka kthyer edhe Gresa.

Andi dhe Gresa u njohën brenda shtëpisë të BB ku dhe nisën një romancë bashkë.

8BFAE08E 9F1D 48AA 90FA 65670C281ED5

Të ngjashme