Kryefjala Logo

Analisti politik dhe këngëtarja e njohur pjesë e programit të kërcimit

22 Korrik, 2022 | 11:31 am

Ju e njihni Lorenc Vangjelin, analistin e njohur të cilin e shohim çdo mbrëmje të komentojë ngjarjet kryesore politike në vend. Por këtë herë Lorenc Vangjelin do ta shohim të zhveshur nga kostumi i analistit dhe do ta njohim në një tjetër dimension.

Kryefjala.com ka mësuar se ai do të bëhet pjesë e kastit të “Dance with me” ku do të kërcejë së bashku me shumë personazhe të tjerë. Një tjetër personazh publik që është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit është edhe këngëtarja, Orgesa Zaimi.

078D87CB 5FE5 483E 93B7 D3639BD3B50E

25AB3B19 5A10 4164 A230 4816A8B700E6

Të ngjashme