Anaidi i Big Brother akuzon produksionin dhe tregon cfare foli me Boren pas spektaklit

12 muaj më parë

E kote te perserisim cfare ndodhi mbremjen e djeshme sepse e dime permendesh.

Bora eshte ende ne heshtje por gojet e tjera flasin dhe kesaj here eshte rradhe e Anaidit,ish fituesi i Big Brother.

Me video live ne Instagram,Anaidi u shpreh keshtu:

“Unë sapo kam komunikuar me Borën dhe në fakt më ka thënë dhe më parë, që është përpjekur të komunikojë me Donaldin, por nuk është lejuar nga produksioni. Nuk është e vërtetë që Bora nuk është munduar të japë një shenjë.”

Nuk eshte hera e pare qe e degjojme pas Semit qe e tha e para ne studio.

Disa goje thone edhe se Bora do te flase sot gjate emisionit ‘Perputhen’ dhe nese ju keni plane te tjera per te shtunen,mos u shqetesoni sepse do t’ju mbaje te informuar Kryefjala per gjithcka!

Të ngjashme