Kryefjala Logo

Anaid Kalioti zbulon listën e plotë të VIP-ave në BB VIP Albania 2

24 Dhjetor, 2022 | 8:24 pm

Ish fituesi i Big Brother Anaid Kaloti ka publikuar listën e personazheve që do të marrin pjesë në Big Brother VIP Albania vetëm pak para fillimit të spektaklit.

Ai ka publikuar foton e listës me emrat:

Kiara Tito, Dea Mishel, Ariana,Gent Hazizi, Armaldo Kllogjeri, Keivina Kthella, Olta Gixhari, Efi dhe Mikela, Herieon Mustafaraj, Ronaldo Sharka, Krist Dragoti, Amos Zaharia, Luis Ejlli, Zhaklina Gjolla, Tea Trifoni.

2BC0CA95 13D9 4F69 803E ADF9C61EEAE4

Të ngjashme