Kryefjala Logo

Ana përqafohet me një tjetër, ja reagimi i Brunos!

8 Maj, 2022 | 10:23 am

Ana dhe Bruno kanë dalë çift nga Përputhen, ndonse nuk kanë munguar as intervistat e të dyve. Pak kohë më parë i ftuar në Ora News Bruno ka futur në rreng Anën, ku i ka thënë se duhet të ndaheshim dhe ajo e ka sharë e ofenduar.

Por tani ka ardhur radha e Brunos. E ftuar në Ora news Ester Bylyku ka cuar Brunos disa foto të Anës duke u përqafuar me dikë tjetër. Ai fillimisht është shprehur i revoltuar por më pas e ka kuptuar që ishte shaka.

E pra mir që nuk u ndanë prej vërteti këtë herë.

1918679E EB05 4745 9970 7700E94B8C03

Të ngjashme