Ana Lleshi rikthehet ne Perputhen e veshur si infermiere!

8 muaj më parë

Ana Lleshi ishte konkurentja e Për puthen 2 që bëri lëmsh një shqiptari. Ajo u përjashtua nga programi pas skandalit me Arjonin, ku asokohe tha se kishte shkuar ti conte paracetamol.

Ajo sonte u rikthye e veshur si një infermiere dhe me disa paracetamol në dorë.

Ana ka ironizuar me situatën dhe ka sqaruar se është kthyer për një shans të dytë në Përputhen. Mbetet per tu pare nese kete here do te gjeje dashurine apo jo!

Të ngjashme