Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Ana Kauri dhe Fation Kuqari ne nje lidhje? Flet ish konkurrentja

Para se te largohej nga Perputhen Ana eshte shprehur se nuk kishte besim tek djemte. Fillimisht ishte e zhgenjyer qe Fationi doli nga programi pa i dhene asnje shpjegim duke qene se ata ishin duke dale bashke.

Ne anen tjeter Riniani i dukej shume i mire per te qene i vertete. Menjehere pas largimit filluan aludimet e para nga ndjekesit se kete gje ja kishte kerkuar Fationi pasi jane ne nje lidhje bashke.
Diten e djeshme Ana ka bere nje pyetesor dhe sigurisht qe nuk kane munguar as pyetjet per Fationin.

“Flitet qe ti e Fationi jeni bashke, pse nuk e beni publike” -ka qene pyetja.

”Me kane ardhur shume pyetje per kete teme. Por jo une dhe Fationi nuk jemi bashke”- ka thene Ana duke u dhene fund te gjithe aludimeve.

Latest Posts

Don't Miss