Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

E pranoi lidhjen, Ana e Perputhen ka nje kerkese per te dashurin!

Ana e Perputhen, vajza per te cilen u perfol gjate ka treguar nepermjet postimeve te ndryshme ne rrjetet sociale qe ne jeten e saj eshte dikush.

Dikush te cilin Ana nje here e pohon e njehere e mohon. Mbremjen e djeshme ajo ka bere nje pyetesor ne Instagram ku nje ndjekes e ka pyetur:

”Nese je ne nje lidhje cfare i kishe thene personit te zemres ne keto momente?”

Nepermjet pergjigjes se saj Ana ka nenkuptuar qe ka nje person zemre dhe i ka bere nje kerkese publike atij.

”Do ti thoja qendro gjithmone ne jeten time dhe mos ma lesho doren kurre.”- ka shkruajtur ish konkurrentja.

Latest Posts

Don't Miss