Ana dhe Arsimi vulosin marredhenien, djali i tij ka nje mesazh per Anen!

1 vit më parë

Prej kohesh po perflitet se ish konkurrentet e Perputhen Ana dhe Arsimi jane ne nje marredhenie. Madje jo pak here ata jane kapur se bashku.

Ana ka thene: “ku ka gje s’eshte pa gje”duke nenkuptuar qe ka dicka mes tyre.

Se fundmi ajo ka publikuar nje video te djalit te Arsimit Lionit i cili thote: Te dua shume Ana.

Perbri saj Ana ka shkruar: Lion ti je dashuri dhe Ana te do shume i bukri im!

E pra mesa duket marredhenia tashme eshte konsoliduar.

Të ngjashme