Kryefjala Logo

Amos dhe Dea Mishel dhurojnë puthjen e parë në BB VIP Albania

14 Janar, 2023 | 10:48 am

Ndonse në reality show ka gjasa të mëdha të krijohen çifte, por në fakt ky nuk është rasti. Mbrëmjen e djeshme është organizuar një “movie night” në BB VIP.

Teksa banorët kanë parë sekuenca filmash ata duhet ti luanin. E pikërisht këtu ka ndodhur puthja e parë në buzë mes Deas dhe Amosit.

Ndonse që prej fillimit dyshja janë komentuar si çift dhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar.

CDF19110 DD35 451F A418 FE504780B31B

Të ngjashme