Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Altin Basha ndan Salsano Rrapin nga bashkeshortja?

Mbremjen e sotme Portokalli ka filluar sezonin e ri me shume ndryshime. Ky eshte sezoni i dyte qe nuk behet nga regjisori Altin Basha dhe moderatore ne vend te Xhemi Shehut dhe Eneda Tarifes eshte Fioralba Ponari.

Nderkohe qe Salsano Rrapi vazhdon te jete nder te paktet persona qe i kane qendruar besnike spektaklit te humorit. Por duket se regjisori Altin Basha ka ndare Salsanon nga bashkeshortja.

Mbremjen e sotme ne Abc news Basha ka filluar emisionin e ri te humorit ku ne kastin e aktoreve eshte edhe bashkeshortja e Salsano Rrapit Erjona Kakeli.

Ajo nuk ka qene pjese e Portokallise por ka pranuar ftesen e Kosheres.

Latest Posts

Don't Miss