Almeda Abazi humb njeriun e shtrenjte: Kujt do ja dergoj fotot e femijeve cdo mengjes?

2 vite më parë

Dita e sotshme eshte nje dite zie per Almeda Abazin. Nepermjet nje postimi ne Instagram ajo ka treguar se ka humbur nje person shume te shtrenjte. Behet fjale per gjyshin e saj.

Almeda ka publikuar nje foto me te e perbri shkruan:

”kujt do ja dergoj fotot e Alines dhe Efehan cdo mengjes une tani o gjysh. Gjithmone do te dua, asnjehere s’do te harroj! U prehsh ne paqe!”

Të ngjashme